1PC Нова Стоматолошка Лабораторија Стоматолог Природни Една Цевка за Гас Светлина Bunsen Режач За Лабораториски Восок Одделот Техничар Алатка
  • Неодамнешно

1PC Нова Стоматолошка Лабораторија Стоматолог Природни Една Цевка за Гас Светлина Bunsen Режач За Лабораториски Восок Одделот Техничар Алатка

DEN 833.00
DEN 1190.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Една Цевка За Гас Светлина

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
Една Цевка За Гас Светлина
Бренд Име:
SexeMara
Состојка:
Метал, ps/сп
Големина:
Moderate