3 Заградени Природно Дрво Колче Кукли Круг Дрвени Монистра Мешана Боја Pacifier Клип Капчиња Монистра Креативна Слобода DIY Бебе Teether Сет
  • Неодамнешно

3 Заградени Природно Дрво Колче Кукли Круг Дрвени Монистра Мешана Боја Pacifier Клип Капчиња Монистра Креативна Слобода DIY Бебе Teether Сет

DEN 1834.00
DEN 2351.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
Coskiss
Функција:
Teether
Број На Модел На:
A156+A158+A160
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Материјал:
Дрво
Пакување:
3
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes
Опис 1:
Нашите дрво е не се лекува, недовршена и е апсолутно не-токсични.
Опис 2:
Погоден за бебе teether ѓердани и нараквици
Предупредување:
Бебињата секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни