3 Заградени Дрво Срца Спирала Триаголник Геометриски Правоаголник Овална Рамен Чипови Abacus Капчиња Монистра Силикони Монистра DIY Бебе Teether Играчки
  • Неодамнешно

3 Заградени Дрво Срца Спирала Триаголник Геометриски Правоаголник Овална Рамен Чипови Abacus Капчиња Монистра Силикони Монистра DIY Бебе Teether Играчки

DEN 1871.00
DEN 2399.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
Coskiss
Функција:
Teether
Број На Модел На:
A153+A154+A157
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Материјал:
Дрво
Пакување:
3
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes
Опис 1:
Нашите дрво е не се лекува, недовршена и е апсолутно не-токсични.
Опис 2:
Погоден за бебе teether ѓердани и нараквици
Предупредување:
Бебињата секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни