DIY Старечки Накит Пакет Меша Природни Круг Монистра Дрвени Животинско Мешавина Боја Pacifier Клип Креативна Слобода Бебе Teether Сет
  • Неодамнешно

DIY Старечки Накит Пакет Меша Природни Круг Монистра Дрвени Животинско Мешавина Боја Pacifier Клип Креативна Слобода Бебе Teether Сет

DEN 898.00
DEN 1151.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
Coskiss
Функција:
Teether
Број На Модел На:
A156
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Пакување:
Еден натоварени
Обликот:
Круг
Материјал:
Дрво
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes
Опис 1:
Нашите дрво е не се лекува, недовршена и е апсолутно не-токсични.
Опис 2:
Погоден за бебе teether ѓердани и нараквици
Предупредување:
Бебињата секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни