43116 Bestway Кол 53/1.35 m Брзо Rider Плови Островот за Singl Оптоварување 90Kg со Кул мрежа bottoms,2 hi-duty-рачка & 2 купот на носителите на
  • Неодамнешно

43116 Bestway Кол 53/1.35 m Брзо Rider Плови Островот за Singl Оптоварување 90Kg со Кул мрежа bottoms,2 hi-duty-рачка & 2 купот на носителите на

DEN 1414.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


43116 Bestway Дијаметар 135cm (53") Брзиот Rider За 1 Возрасен
Оптоварување 90 Kg со Тешки-должност рачки,Кул мрежа bottoms 2 тешки-должност се справува со 2 купот на носителите Bestway Φ53"/Φ1.35m Брза Rider Цевка 43116 БРЗА RIDER Ф1.35m (Ф53") Тешки-должност се справува со 2 купот на носителите на Сите околу земи јаже со вграден-во grommets Премиум конструкција со backrest Кул мрежа дното Тешки-должност поправка печ Полна боја кутија Max. капацитет : 90 кг (198.4 Lb.) Број на корисници : 1 возрасен 0.45 mm (18.0 ga.) винил 6 Еа., 15.1 kg (33.2 Lb.)
Сите околу земи јаже со вграден-во grommets
609999 .Aliexpress.com
Funta stic Sto повторно да се кандидира од страна на GAFS,Inc .
Снабдување на светот текот на децении.
База на Alibaba над 20 Години.
Добиете на интернет услуга од страна на Ali Express
https : //www.aliexpress.com/help/new Contact Us.htm

Број На Модел На:
43116
Бренд Име:
bestway
Тип:
гумени лебдечки остров
Bestway Официјалното Име:
БРЗА RIDER
Dimeter на Лебдечки Остров:
53/1.35 m
Max. Капацитет:
90 kg (198.4 Lb.)
Број на Корисници:
1 возрасен
Материјал:
0.45/0.40 mm (18.0/16.0 ga.) винил
Нема на Купот на Носителите на:
2
Премиум конструкција со backrest:
Премиум конструкција со backrest
Поправка Печ:
Тешки-должност поправка печ