H7 LED Сијалица Носители Адаптери Светилка База За Mazda GEELY SOUEAST V3 V5 V6 DX7 H7 LED Светлата Светилки Носителот Адаптер База
  • Неодамнешно

H7 LED Сијалица Носители Адаптери Светилка База За Mazda GEELY SOUEAST V3 V5 V6 DX7 H7 LED Светлата Светилки Носителот Адаптер База

DEN 270.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


H7 LED Сијалица Носители Адаптери Светилка База За Mazda GEELY SOUEAST V3 V5 V6 DX7 H7 LED Светлата Светилки Носителот Адаптер База
Пакување Вклучуваат : 2 buc на H7 посебни adaptors.
Fitment : Mazda CX5 GEELY Led Натопена светлата replacemet сијалица SOUEAST : V3/V5/V6/DX7
Карактеристики на H7 LED светлата сијалицата во држачот : Специјални дизајнирани за LED светлата светилки единствена парче конверзија адаптери. За само халоген капсула предните светла! Ова ќе ви овозможи да се одржи било резервни LED сијалица цврсто, брзо и на оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок! Pop-up хауба и споредете го овој производ со акции ДОВЕДОА headlamp контактот, можете да бидете сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот автомобил. Лесно да се инсталира, приклучок во вашиот постоечки фабрика светлата собранието, без измени се потребни.

Специјални Функции:
led headlighth сијалица адаптер за носител на
Објектот Тежина:
/
Производителот Дел Број:
/
Објектот Висина:
/
Бренд Име:
DOORST
Објектот Ширина:
/
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Должина:
/
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
/
погоден за автомобил модел:
За Mazda CX5 GEELY CX-7