H7 LED Клип Retainer Адаптер Држачот за Peugeot 508 2008 3008 H7 LED Светлата Сијалица Адаптер База за Citroen за Ford Mondeo
  • Неодамнешно

H7 LED Клип Retainer Адаптер Држачот за Peugeot 508 2008 3008 H7 LED Светлата Сијалица Адаптер База за Citroen за Ford Mondeo

DEN 287.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


H7 LED Клип Retainer Адаптер Држачот за Peugeot 508 2008 3008 H7 LED Светлата Сијалица Адаптер База за Citroen за Ford Mondeo
Пакување Вклучуваат : 2 buc на H7 посебни adaptors.
Fitment : За Citroen : C5, DS5, DS6 За Peugeot : 508,2008,3008 за Форд : новото Mondeo
Карактеристики на H7 LED светлата сијалицата во држачот : Специјални дизајнирани за LED светлата светилки единствена парче конверзија адаптери. За само халоген капсула предните светла! Ова ќе ви овозможи да се одржи било резервни LED сијалица цврсто, брзо и на оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок! Pop-up хауба и споредете го овој производ со акции ДОВЕДОА headlamp контактот, можете да бидете сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот автомобил. Лесно да се инсталира, приклучок во вашиот постоечки фабрика светлата собранието, без измени се потребни.

Објектот Тежина:
/
Производителот Дел Број:
/
Објектот Висина:
/
Бренд Име:
DOORST
Објектот Ширина:
/
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Должина:
/
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
/
Специјални Функции:
h7 led база
Опрема-1:
За Peugeot 508 2008 3008
Опрема-2:
за Citroen C5/DS5/DS6