1PCS Батеријата Носителот 9V 6*АА Батерија Случај Батеријата Пластични Домување АА рамо До Рамо Со Жица За АА Батерија
  • Неодамнешно

1PCS Батеријата Носителот 9V 6*АА Батерија Случај Батеријата Пластични Домување АА рамо До Рамо Со Жица За АА Батерија

DEN 65.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Своите мали димензии, умерена капацитет, во многу мали апарати и дигитални производи се широко се користи. ROHS / ДОСТИГНЕ стандардите на ЕУ за животната средина, 6 P нема о-бензен, UL94 V-0 пламен retardant Спецификации : Модел : 6*АА 9 V Батерија Кутија Материјал : ПП мек материјал Хардвер : челик никел позлата Пролет : челик никел позлатен Заковки : месинг Жица : 1007 # 26 AWG Изложени жица должина : 150mm 3мм на калај Големина на : 92.75*56.73*14.93 mm Боја : Црна Надворешни начин : две должини од 15 cm на 26 линија (црвена и црна)
Пакет се Вклучени : 1* 9 V Батерија Складирање Носителот
1,ние можеме да брод Објект во целиот свет
2,подредување е обработена во рамките на 2days додека се Потврдува пари
3,треба да се знае однапред ,сликата е малку поинаква од вистински производ што сте го добиле
4,ние само брод Право "Примачот Име","Адреса ","Поштенски Код","да се Видиме Број" и така натаму,ве молиме бидете сигурни нив додека нарачување на нашиот објект во нашата продавница.
5,Колет информации е во тек на работното време и исклучени викенд & Кина Посебен Празник.
6,ако не ја добиете вашата парцела во рамките на 30days. по плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние го реши вашиот проблем и да ви даде Решение,нашата цел е задоволството на клиентите!
7,Delievery Време :
1,имаме специјални услуги на клиентите тим, Ако постојат некои некој проблем за објект,може да ни остави порака на Aliexpress ,ние ќе ви одговори во рок од 12-24hours.
2,сите производи се спакувани по прирачник во нашата компанија внимателно,ако се погрешно или неисправни една,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободно време во место на отворање на спорот,ние мора да бидат одговорни за вас.
1,Откако ќе го достигна наплата и враќање договор едни со други, мора да се испрати стоката во рок од 10 дена,во спротивно,ние не може да го реши вашиот проблем.
2,Сите вратени предмети мора да биде во оригинална парцела,и ни обезбеди следење на број,она што причина ,производ,Подредување број.
3,Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира целосно.
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас.
2,ние не можеме да прифатиме Без причина со негативни повратни информации,,тоа не е фер за нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : ако јас цел повеќе,можам да добијам некои попуст?
Одговор : се Разбира,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го намали неколку за вас,и имаме голем број на купони, исто така, за вас,ве молиме кликнете подолу за поврзување : https : //www.aliexpress.com/store/sale-items/2195049.html?spm=2114.12010608.0.0.2fa37b80 Po EHAw
Прашање : Ако јас сакам да агент на вашиот производ,што имаат корист од тебе.
Одговор : прво,ние ви даде голема намали и многу купони,а ние ви испрати некои нови производот што сакате како тестирање на вашиот пазар во вашата земја
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно,ние ќе ви ги даде разумен задоволство во место на прогласување на спорот само
Прашање : може да се произведе производ според наше барање?
Одговор : Да,ние сме фабрика,посебно на батеријата кутија,имаме огромна предност
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го направите ова
Прашање : Кога за заштита на време е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
H D S N H
Број На Модел На:
WZY-22-1
Пакет:
No
Тип На Објект:
1pcs Пластични 9V Батерија Кутија
styel:
6*АА Батерија
Нето тежина:
30g
Бидат Погодни За:
9V батерија
Терминал материјал:
Бронза Никел
Пластични материјали:
ПП Заштита на Животната средина
Големина:
92.75*56.73*14.93mm