10 инчен задебелена 2.2 g круг црвени балони роденден украси возрасни ballon свадба материјали деца играчки бебе туш
  • Неодамнешно

10 инчен задебелена 2.2 g круг црвени балони роденден украси возрасни ballon свадба материјали деца играчки бебе туш

DEN 188.00
DEN 208.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ако Ви Требаат Повеќе,Pls Contect Линкот :
Име : 10inch 2.2 g балон
Боја : црвена
Количина : 50pcs/многу
Материјал : висок квалитет на латекс
Атрибути : латекс балони, хелиум балони, воздухот топки
Употреба : свадба, роденден, забава, годишнина, одмор, бебе туш
Answer : ___________________________ Note : Латекс балон и алуминиумска фолија балон ќе се кренат во воздух!
Латекс балони имаат мирис на латекс, место некое време, мирисот ќе полека ги растера, ќе не влијае на користењето на О!

боја:
Црвена
Ballon Големина:
10inch
Број на Компјутери:
50pcs
Бренд Име:
AIBOULLY
Повод:
Обликот Стил:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
балон /balon
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
Име:
бисер балон
боја:
Црвена
Големина:
10 inches
Тежина:
2.2g
Материјал:
Висок Квалитет на латекс
Атрибути:
латекс балони, хелиум балони, воздухот топки
Користи:
свадба, роденден, забава, годишнина, одмор, бебе туш
Пакување:
пластична кеса
превозот:
слободни