10pcs Куче Стапалки Бела Латекс Балони Роденден на Оркестарот на Животните Тема Гумени Бебе Подарок Класичен Играчка Балон
  • Неодамнешно

10pcs Куче Стапалки Бела Латекс Балони Роденден на Оркестарот на Животните Тема Гумени Бебе Подарок Класичен Играчка Балон

DEN 80.00
DEN 91.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10 компјутери Куче Стапалки Бела Латекс Балони Роденден на Оркестарот на Животните Тема Гумени Бебе Подарок Класичен Играчка Балон Стр ackage : 10 компјутери Околу Големината пред inflating : 12 инчен Овие се фантастични за родендени, свадби и настани decorativce .Мора да се обиде да им даде на вашиот прекрасна изненадување ! На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина, на балони имаат само запечатување вентили. Откако надуени балон ќе остане до повеќе од една недела. Балон ќе дојде рамен и треба inflating.Балон продаваат без Хелиум.

Бренд Име:
tonlyshow
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
точка латекс балон
Број на Компјутери:
10pcs
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal,Цртан Слика
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
ItemsColor:
multicolor
Балони Gende:
момчиња,девојки ,возрасни
Тема:
роденден на балони
Предмет Тип:
нога печати фолија балони
бебе туш роденден:
роденден добавувачи
среќен роденден декорација:
Печати латекс blloon
Големина пред inflating:
12 инчен