6pcs/многу 18inch Мешано Овошје Балони Лубеницата Јагода Фолија Хелиум Ballon Роденден, Свадба Партија Декорација Детска Играчка
  • Неодамнешно

6pcs/многу 18inch Мешано Овошје Балони Лубеницата Јагода Фолија Хелиум Ballon Роденден, Свадба Партија Декорација Детска Играчка

DEN 282.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Балон
Материјал : Алуминиум фолија
Пакет се вклучени : 6pcs

Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
H0152
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Обликот Стил:
Овошје
Повод:
Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Големиот Настан,Роденден,Забава,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Матура,Годишнина
Големина:
18 inch