40 компјутери Црна и Бела Црвена и Црна Балони со Бела Polka Точки Свадба & Ангажман Партија
  • Неодамнешно

40 компјутери Црна и Бела Црвена и Црна Балони со Бела Polka Точки Свадба & Ангажман Партија

DEN 239.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

40 компјутери Црна и Бела Црвена и Црна Балони со Бела Polka Точки Свадба & Ангажман Партија

Ballon Големина:
12inch
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
BTRUDI
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
12
Број на Компјутери:
40pcs
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon