CARTAILOR Мраз Свила& СТП Кожа Покрие Седиште за Dodge Challenger столче Покрие Поставите Црна Седиште Опфаќа Заштитник Вентилирани Перница
  • Неодамнешно

CARTAILOR Мраз Свила& СТП Кожа Покрие Седиште за Dodge Challenger столче Покрие Поставите Црна Седиште Опфаќа Заштитник Вентилирани Перница

DEN 14982.00
DEN 29376.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Мраз Свила & СТП Кожа Покрие Седиште бесплатен превозот од EMS, како и обично.
Материјал : Делукс Мраз Свила+СТП Кожа & Удобно Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие set & одговара совршено .
Бруто Тежина : 5.50 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : Постојат 2 модел ( # 1 - # 2 ) одговара за Dodge Challenger 2014-2015 Година автомобил места.
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата внатрешна автомобил места .
Тогаш ни остави порака додека местото на цел.Однапред ви благодариме .
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете која верзија е исто како твое.
Тогаш ни остави порака додека местото на цел.Ви благодариме.
# 1 Одговара за Dodge Challenger 2014 Година Верзија
# 2 се Вклопуваат за Dodge Challenger 2015 Година Верзија
Ве молиме проверете кој е ист како вашиот внатрешен автомобил места, тогаш ни остави порака додека местото цел.
Висина на квалитетот на мраз свила +СТП кожа & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
обичај фитинг столче покрие сет
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.50kg
Материјал Тип:
Лен
Специјални Функции:
автомобил за заштита на седиште & прашина доказ
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Тип На Објект:
Мраз Свила & СТП Кожа Покрие Седиште
Објектот нема:
JK-542
боја:
7 боја како на сликата
Материјал:
Квалитетот мраз свила+СТП кожа & полиестер влакна
Is_customized :
yes
функција 1:
кориснички столче покрие сет
Карактеристика 2:
столче опфаќа&поддржува
функција 3:
автомобил за заштита на седиште
карактеристика 4:
таквите столче перници
Погоден за:
Одговара за Dodge Challenger 2014/2015 година автомобил