JanDeNing Автомобил Светла за Магла за Тојота fortuner година/TOYOTA HILUX SW4 Халоген сијалица H11-12V 55W Предни Светла за Магла Браник Светилки за Полнење
  • Неодамнешно

JanDeNing Автомобил Светла за Магла за Тојота fortuner година/TOYOTA HILUX SW4 Халоген сијалица H11-12V 55W Предни Светла за Магла Браник Светилки за Полнење

DEN 7632.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Автомобил Светла за Магла за Тојота Fortuner 2016 година/ TOYOTA HILUX SW4 Јасно Халоген сијалица H11-12 V 55 W Предни Светла за Магла Браник Светилки за Полнење
Компатибилен автомобили : За Тојота Fortuner 2016 година/ TOYOTA HILUX SW4
Различни региони може да имаат различни верзии, модели компатибилност табела за референтни цели!
Plz потврдете го вашиот автомобил е кочница reflectors е иста форма со обликот на нашите производи.
Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашиот автомобил за нас, ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се провери и потврди ова работи се вклопува твое пред да го купат.
Ако не можете да го инсталирате, ве молиме да добиете професионален одржување на вработените, да ви помогне да инсталирате
Опис на производот како што е подолу
Сијалицата : H11-12 V 55 W
Автомобил за Магла за Fortuner 2016 година/ TOYOTA HILUX SW4
Состојба : 100% сосема нов
Позиција : Пред Лево И Право Страна
-Направени од високо квалитетни материјали. Вклучуваат жици, реле, switch.
- Брзо и лесно монтирање(метал).
Објектот Специфики :
Директна замена
Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди
- Брзо и лесно монтирање, без какви било измени
- Кварц халоген светилки обезбедуваат одлично осветлување
- Не-корозивен домување и високо влијание леќа
ДОДАТОЦИ
- 2 × МАГЛА
- 1 × КАБЛИ
- 2 × рамки
- 1 × ТОРБА НА ЗАВРТКА
Инсталирајте Совети :
1 : Инсталација е јасна, се држи на гром или за директно
2 : Инсталација бара да се извади завртки, специјални алатки не се потребни
3 : Инсталација бара некои заеднички алатки,но инсталацијата не е само гром на директно
4 : Инсталација бара некое знаење за делови за автомобили, жица конекција или мотор
5 : Со цел да се инсталира право и работи правилно, професионална инсталација е потребно

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
предни светла за магла
Бренд Име:
JanDeNing
Hilux-Година:
До 2015
Тојота Модел:
Hilux
Објектот Тежина:
2kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Видливоста вклучува:
Yes
Тип На Сијалица:
халоген
Сијалица Големина:
H11-12V 55W
Дел Тип:
cid)