EEMRKE Автомобил-Стил, За Toyota Camry XV40 2006-2011 9-Парчиња Предводена од Халоген Светла за Магла 12V 55W Магла Главата Светилка
  • Неодамнешно

EEMRKE Автомобил-Стил, За Toyota Camry XV40 2006-2011 9-Парчиња Предводена од Халоген Светла за Магла 12V 55W Магла Главата Светилка

DEN 1534.00
DEN 1704.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Автомобил Стил 9 Led Халоген Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За Toyota Camry XV40 2006-2011 За Toyota Camry XV40 c 2006-2011 Русија
Проверете Автомобил Модел
Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светло (Лево и Право) Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Тип на LED : SMD 5050 ДОВЕДЕ Напон : 12 V Wattage : 55 W Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + Вистински Стаклена Леќа Тежина : 400g Функција : Направен од Високо-Квалитет Премиум Трајни ABS Домување . Јасно Леќи се направени од вистинско стакло. Доаѓа со 9 парчиња Супер Светло SMD 5050 Бела LED Подобра видливост. Обезбеди возачот безбедност во магла, дождливо, прашливи или снежните времето . Одговара H8/H11 оригинални сијалица штекер . Директна замена со никаква измена. Совршено се вклопуваат, лесна инсталација . * Имајте на ум : * Ако оригиналниот автомобил е без светла за магла. Некои модели може да треба светла за магла заградата. * Инсталација настава НЕ е вклучен во пакетот. * Професионална инсталација е препорачливо, мала промена може да ви треба за некои модели . * Ве молиме да ги прочитате сите опис & fitment пред да нарачате производот. * Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Светла за Магла Главата Светилка Пакет : Suite A : 2x Бела Боја LED Магла Светилка Suite Б : 2x Жолта Боја Led Магла Светилка Suite D : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Халоген Светилки Suite E : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Led Светилки (добил цел објект како стандард, и може да не биде исто светилки со слики) Посебно Внимание треба да Автомобил Светлина : 1 : светлата доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : За Тоа Дали Може Да Се Вклопи Во Вашиот Автомобил ? Ако не бидете сигурни дека тоа, ве молиме проверете магла светлина форма и големина. Или оставете порака за да Aliexpress порака систем. 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција. Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. 2 : Сите производи, пред пратката, сите камери помине нашите КК тим тест . 3 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ние ги охрабруваме да ги споделат фотографии на инсталацијата на повеќе луѓе. 4 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот.

Специјални Функции:
LED светилка за магла
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
Camry
Бренд Име:
eeMrke
Објектот Дијаметар:
90cm
Материјал Тип:
PC/ABS
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Camry-Година:
2009,2011,2007,2010,2008,2006
Тојота Модел:
Camry
Lumens:
1600lm
Лер Зрак Тип:
дифузна
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Правец На Ветер:
Socket
Автомобил Модел 01:
За Toyota Camry XV40 2006-2011