12V RGB Леќа Ѓаволот Очи Мотоцикл Автомобил LED Шарени Демонот Око Светлата Леќа Декорација
  • Неодамнешно

12V RGB Леќа Ѓаволот Очи Мотоцикл Автомобил LED Шарени Демонот Око Светлата Леќа Декорација

DEN 974.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Напон : DC 12 V Моќност : 5 W СТР roduct опис :
LED шарени RGB демонот око има пластични стапка (со две дупки), лесно да се инсталира зад мини H1 леќа .Зелена жица врска Здраво зрак позитивно, да го вклучите и исклучите еднаш за да го смените светлината на една боја, супер-светли шарени боја; Со мемориска функција, автомобилот ќе почне да ќе светне последните боја; Со автоматска заштита карактеристики и уникатни алуминиум топлина мијалник, дозволувајќи им на подолг живот. Пакет содржи : 1 пар RGB демонот око

Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира исти ! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : ве Молиме да не известите во рок од 14 дена по ставка примени. Ве молиме да се добие на RMA бројот & врати адреса за било врати ставки. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци. Ние ќе го замени предмети кои се дефект, за 20 дена од денот сте го добиле. Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот. Купувачите ја прифатат одговорноста да се плати за враќање товар за било какви причини . Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај Повратни информации & Контакт : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Ali Express Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите.

Бренд Име:
ВИЗИЈА СИГНАЛ
Име На Модел:
GNL-RGBDE01
Тип На Објект:
Ѓаволот Очи
Напон:
DC 12V
моќност:
5W