Се применуваат за Голф 7 MK7 RLINE висок бенд виткање греење огледало switch огледало огледало switch knob 5GG 959 555 C 5GG959555C
  • Неодамнешно

Се применуваат за Голф 7 MK7 RLINE висок бенд виткање греење огледало switch огледало огледало switch knob 5GG 959 555 C 5GG959555C

DEN 652.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Се применуваат за Голф 7 MK7 RLINE висок бенд виткање греење огледало switch огледало огледало switch knob 5 GG 959 555 C 5 GG959555 C Дел име : обратна огледало switch појас виткање Возило тип : MK7 RLINE Дел број : 5 GG 959 555 C

Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Тежина:
0.03kg
Име На Модел:
5GG 959 555 C
Голф-Година:
До 2015
Објектот Ширина:
5inch
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Обратен огледало префрлате
Година:
2017
Специјални Функции:
Обратен огледало префрлате
Објектот Висина:
4inch
Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Должина:
6inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
8inch