НОВИОТ автомобил ѓубре може да Автомобил корпата за Ѓубре за Хонда CRV Спогодба HR-V Vezel Одговара Град Граѓански Crider Odeysey Crosstour Џез Jade
  • Неодамнешно

НОВИОТ автомобил ѓубре може да Автомобил корпата за Ѓубре за Хонда CRV Спогодба HR-V Vezel Одговара Град Граѓански Crider Odeysey Crosstour Џез Jade

DEN 194.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Постои пролет корица, може да поставите десктоп; исто Така, може да биде поставен на автомобил, кој се користи за да се добие кора, wastepaper, итн.
Ја фрлаат ѓубре на покритие може да биде автоматски отскокнување, погодно спаси проблеми, затворена.
Производ вкупна висина од 20 см
Повеќето најширока точка со дијаметар од 10 цм
Дното дијаметар е 6.7 CM
Боја : сина, црна, црвена Сива
Пакет се Вклучени : 1 x автомобил ѓубре

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Висина:
20cm
Модел:
Други
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
XTLJT025
Објектот Ширина:
10cm
Бренд Име:
JINGHANG
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна