YawlooC 1 BUC 50*200cm Црна 5D Карбонски Влакна Винил Филм Автомобил Wrap Film 5D Карбонски Влакна Автомобил Налепница Авто Надворешност Додатоци Филм
  • Неодамнешно

YawlooC 1 BUC 50*200cm Црна 5D Карбонски Влакна Винил Филм Автомобил Wrap Film 5D Карбонски Влакна Автомобил Налепница Авто Надворешност Додатоци Филм

DEN 518.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Yawloo C 1 BUC 50*200cm Црна 5 D Карбонски Влакна Винил Филм Автомобил Wrap Film 5 D Карбонски Влакна Автомобил Налепница Авто Надворешност Додатоци Филм

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Внатрешна
Вид На Налепница:
Други
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
CT6285
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
Yawlooc
Објектот Ширина:
50cm
Објектот Должина:
200cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
категорија:
3D
is_customized:
Yes