Оригинални нови SOH-DS4HP CMS-W31P8A DVD ласерски леќи со механизам
  • Неодамнешно

Оригинални нови SOH-DS4HP CMS-W31P8A DVD ласерски леќи со механизам

DEN 1920.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Оригинални нови SOH-DS4 HP CMS-W31 P8 A DVD ласерски леќи со механизам

Специјални Функции:
CD Плеер,DVD Плеер
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Големина На Дисплеј:
6.5
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,WMA,CD
Фолксваген Модел:
Фокс
Fox-Година:
1991,1992,1993
Име На Модел:
SOH-DS4HP
Бренд Име:
angibabe
Објектот Големина:
12*8*1cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
боја:
сива
Напон:
5V
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
400
Од Моќ:
2W
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Метал