Автомобил Браник Фендер 6mm Дупка Црна Пластика Заковки сврзувачки елементи За Тојота 10PCS/SET JUN12_15
  • Неодамнешно

Автомобил Браник Фендер 6mm Дупка Црна Пластика Заковки сврзувачки елементи За Тојота 10PCS/SET JUN12_15

DEN 34.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Автомобил Браник Фендер 6mm Дупка Црна Пластика Заковки сврзувачки елементи
За Тојота 10 PCS/SET JUN12_15
Занитвам пост притисок проширува нозе за брзо и трајно прицврстување. Користи широко за автомобил фендер, браник, врата или друг автомобил површината. Спецификација : Одговара за Тојота Име на Производ Клипови/Заковки/Fastener Боја Црна Материјал Пластични Одговара Дупка Големина 6mm/0.24" Вкупна Должина 20mm/0.8" Глава Дијаметар(макс.) 15mm/0.6" Матични Должина 13mm/0.5" Другиот Дел Број Завртка Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ Осветленост Дел Број Под Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener Клипови Производителот Дел Број Пластични Push-Тип на Брана Retainer Клип Applications2 НАЈЛОН БОЖИЌ ДРВО, Тепих на Подот Мат Клипови Applications1 Defender Вратата Картичка Внатрешни работи Weatherstrip Калапи Забелешка : Поради differenc e помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0.5inch
Бренд Име:
wupp
Име На Модел:
Автомобил Браник Фендер 6mm Дупка Црна Пластика Заковки сврзувачки елементи За Тојота
Објектот Ширина:
0.6inch
Објектот Тежина:
8g