Автомобил Пластични Занитвам Браник Fastener Клип Retainer Завртка Фендер За Хонда Акура 10pcs/set JUN12_15
  • Неодамнешно

Автомобил Пластични Занитвам Браник Fastener Клип Retainer Завртка Фендер За Хонда Акура 10pcs/set JUN12_15

DEN 37.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Автомобил Пластични Занитвам Браник Fastener Клип Retainer Завртка Фендер
За Хонда Акура 10pcs/set JUN12_15
Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба. Автомобил добар додаток, најчесто се користи за монтирање страна здолништа, браници и други украси. Овие клипови се погодни за цврсто се држи нешто во добра дијаметар дупка. Тие може да се користи на автобуси, возови, авиони, камиони, каравани и автомобили. Спецификација : Одговара за за Хонда Акура Универзална (Одговара за Големина) Име на Производот Пластични Занитвам Материјал Пластични Боја Црна Глава Дијаметар 20mm/ 0.79" Фит Дупка со Дијаметар од (Макс.) 10мм/ 0.39" Матични Должина 13mm/ 0.51" Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Ширина:
0.79inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
38326
Бренд Име:
wupp
Објектот Тежина:
22g
Објектот Должина:
0.51inch
боја:
Црна