IWISTAO DC Моќност за интерконекција Кабел Aerospace 3 Пина Женски DC plug позлатени 5.5/2.5 DC сребро-обложено Тефлон жица
  • Неодамнешно

IWISTAO DC Моќност за интерконекција Кабел Aerospace 3 Пина Женски DC plug позлатени 5.5/2.5 DC сребро-обложено Тефлон жица

DEN 1049.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


DC Моќност за интерконекција Кабел Aerospace 3 Pin Женски DC plug позлатени 5.5 / 2.5 DC сребро-обложено Тефлон жица (Модел Бр : WHFC-ATDC55)
Тоа се прави на Тајван DC позлатени приклучок и сребро е оближена со Тефлон жица со рачно изработени.
Спецификација Aerospace женски connecter : 3 пина Должина на DC приклучок : 5.5 mm Внатрешен дијаметар на DC приклучок : 2,5 mm Должина на кабел : 1.5 м
1. Во светот Превозот (Освен некои земји).
2. Нарачки обработени навремено во рок од 3~5 работни дена по извршената уплата верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
6. Ние снабдување со 4 видови на превозот услуги како што е подолу
A. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от или Fedex. За побрзо превозот и мазна трансакција, ние ќе го промени шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3~7days
B. Стандард за Испорака : EMS, e Parket (НИ е достапна) или на локација за подигнување на Глобалната Mail (Германија достапни само) Проценува Време на Испорака : 3~7days
В. Економија на Превозот : Кина, Воздухот Пост Mail / Парцела, Хонгконг Воздух Пост Mail / Парцела, Шведска Пост, итн. Проценето Време на Испорака : 15~60days
Г. Посебни Правци : руските Специјални Пат, се Проценува Време на Испорака : 30~ 40days;
Австралиската Посебен Пат, се Проценува Време на Испорака : 10~ 15days;
Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани со обвиненија, сите не се вклучени во превозот цена . Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Ако некои неочекувани проблеми се случи, ве молиме контактирајте со нас прво.Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 7days по добивањето на објектот, купувачот мора да обезбеди на фотографии , видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
1) .Купувачот го врати ни стоки и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) .Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
3). Поради даноци проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да биде Одговорен за товарни надвор и дома.
1. Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (со оригинално пакување, ако е можно).

Должина:
1.5m
Конектор A:
Џек
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор Б:
Џек
Број На Модел На:
WHFC-ATDC55
Бренд Име:
IWISTAO
Функција:
Никој
Тип:
Аудио Линија
оклопна:
NA
Примена:
За напојување
is_customized:
Yes
Должина:
0.8m-1.5m
IWISTAO:
Yes
Конектор Боја:
Злато
Пол:
Aerospace 3 Pin Женски DC приклучок
Тип:
За Засилувач
Конектор тип:
Aerospace 3 Pin Женски DC приклучок