ГД-ДЕЛОВИ Висока Чистота Тефлон Сребро OCC Слушалки Кабел Hifi Audio Слушалки Слушалка Надградба Жица 8 Јадра 19 Strandsx0.12 Флексибилни
  • Неодамнешно

ГД-ДЕЛОВИ Висока Чистота Тефлон Сребро OCC Слушалки Кабел Hifi Audio Слушалки Слушалка Надградба Жица 8 Јадра 19 Strandsx0.12 Флексибилни

DEN 600.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд нови тефлон сребро слушалки надградба DIY жица/кабел
Материјал : Јасно тефлон изолатор, висока чистота сребро бакарна жица кабел/OCC жица
Постојат 8 јадра, секое јадро ги содржи 19 Насоки x 0.12 mm жици
Тоа е еластична,мека, погоден за надградба на вашиот ГОЛЕМА/големи HIFI аудио приклучок за слушалки систем
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Должина:
1 Meter, 5 Meters, 10 Meters
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
ПОМОШЕН
Пакување:
Polybag
Примена:
Мултимедијални
Бренд Име:
ГД-ДЕЛОВИ
Конектор Б:
ПОМОШЕН
Број На Модел На:
FP-8301AG
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Пакет:
No