IWISTAO HIFI РКА Сигнал Кабел Аудио НИ DISITING 6N OFC Кабли Карбонски Влакна Обвивка SLK Терминал 0,5 2m Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

IWISTAO HIFI РКА Сигнал Кабел Аудио НИ DISITING 6N OFC Кабли Карбонски Влакна Обвивка SLK Терминал 0,5 2m Бесплатен Превозот

DEN 1433.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


IWISTAO HIFI РКА Сигнал Кабел Аудио НИ DISITING 6 N OFC Кабли Карбонски Влакна Обвивка SLK Терминал 0,5 2m (Модел Бр : WHFC-DISITING)
Оваа HIFI РКА сигнал кабел е изработен од SLK РКА конектор и DISITING Distin 6 N OFC од НАС како основната линија, обложени со сини карбонски влакна обвивка.
Диригент на жица тело се користат високо-чистота 99.9998% OFC кислород-бесплатни бакар производство на конзервирани; има ниска пренос на сигнал слабеењето, ниска сигнал на косата, како и високо пренос стапка. Лемење процес усвојува Јапонски бело-светло врвот Thermostatic станица за лемење и WBT сребро лемење да се залемени заедно.
Кабли се таписерии и првиот-класа атмосфера чувство.
Ве молиме имајте предвид дека РКА конектори како фотографии покажа (позлатени и црна домување).
Должина Спецификации
0.5 m - 2m
1. Во светот Превозот (Освен некои земји).
2. Нарачки обработени навремено во рок од 3~5 работни дена по извршената уплата верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
6. Ние снабдување со 4 видови на превозот услуги како што е подолу
A. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от или Fedex. За побрзо превозот и мазна трансакција, ние ќе го промени шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3~7days
B. Стандард за Испорака : EMS, e Parket (НИ е достапна) или на локација за подигнување на Глобалната Mail (Германија достапни само) Проценува Време на Испорака : 3~7days
В. Економија на Превозот : Кина, Воздухот Пост Mail / Парцела, Хонгконг Воздух Пост Mail / Парцела, Шведска Пост, итн. Проценето Време на Испорака : 15~60days
Г. Посебни Правци : руските Специјални Пат, се Проценува Време на Испорака : 30~ 40days;
Австралиската Посебен Пат, се Проценува Време на Испорака : 10~ 15days;
Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани со обвиненија, сите не се вклучени во превозот цена . Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Ако некои неочекувани проблеми се случи, ве молиме контактирајте со нас прво.Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 7days по добивањето на објектот, купувачот мора да обезбеди на фотографии , видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
1) .Купувачот го врати ни стоки и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) .Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.

боја:
Сина
Должина:
Конектор Б:
РКА
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
IWISTAO
Примена:
Мултимедијални,Засилувач
Конектор A:
РКА
Број На Модел На:
WHFC-DISITING
Тип:
Аудио Линија
Надворешниот Дијаметар:
4.0mm
is_customized:
Yes
= 0.5 m> Должина:
= 0.5 m>>= 0.5 m
IWISTAO:
Yes
Конектор тип:
Стерео
Пол:
РКА да РКА Стерео
Тип:
За Засилувач
Конектор Боја:
Сина