COLORFISH 2018 Нови 925 Sterling Silver Раскошен Пенливи Прстен, Прст Прстен за Жените Фунта Сребрен Накит
  • Неодамнешно

COLORFISH 2018 Нови 925 Sterling Silver Раскошен Пенливи Прстен, Прст Прстен за Жените Фунта Сребрен Накит

DEN 2023.00
DEN 2889.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

modname=ckeditor
Главната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm (1 Карат) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Рамки Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гаранција за Квалитет

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Метална боја:
Ѕвони, Ѕвони Поставува
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
12mm
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
QYAENG0033
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
COLORFISH
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Парична казна
Функција:
моден прстени