Blucome Нови пристигнување 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Мажи Накит Жените Шамија тока Bijoux Бакар Свадба Додатоци Mujer Anel
  • Неодамнешно

Blucome Нови пристигнување 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Мажи Накит Жените Шамија тока Bijoux Бакар Свадба Додатоци Mujer Anel

DEN 349.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Топла Продажба ID : 5880 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 95% ПОПУСТ US$ 6.58 /парче 6.58 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 Опис на Производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
2202100047
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
Blucome
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
13mm
Пол:
Унисекс
боја:
Зелена, сива, виолетова
is_customized:
Yes