АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080183 9-120-080-183 9120080148 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ /DEUTZ / ТОЈОТА
  • Неодамнешно

АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080183 9-120-080-183 9120080148 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ /DEUTZ / ТОЈОТА

DEN 5760.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080183 9-120-080-183 9120080148 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ /DEUTZ / ТОЈОТА
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 45 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 5 KG
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
Оем Референца :
ЗА Бош : 9120080148 9-120-080-148
ЗА Бош : 9120080183 9-120-080-183
ЗА Fiat : 75204476
ЗА Marelli : 63370004
ЗА Мерцедес : 3761507850
ЗА Мерцедес : 3761547201
ЗА Термо Кинг : 448500
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.
Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Објектот Висина:
17
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Другиот Дел Број:
3761547201 9120080183
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
26
Објектот Тежина:
5kg
Специјални Функции:
алтернатор
Осветленост Дел Број:
3761547201 9120080183
Објектот Ширина:
19
Бренд Име:
HNROCK
Производителот Дел Број:
3761547201 9120080183
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
45