Кружни пили ХСС Метал Диск Тркало Перки Отсечени Dremel Вежба Ротари Алатки ALI88
  • Неодамнешно

Кружни пили ХСС Метал Диск Тркало Перки Отсечени Dremel Вежба Ротари Алатки ALI88

DEN 149.00
DEN 175.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кружни пили ХСС Метал Диск Тркало Перки Отсечени Dremel Вежба Ротари Алатки ALI88 Карактеристики :
Сет од 5 мини кружни пили дискови ножеви за употреба во хоби мини вежби за мали отсечени работни места.
High speed челик сечилото и mandrel сет е идеален за фино прецизност намалувања во алуминиум, месинг, бакар, дрво и пластика.
Поставени се снабдува со 3.2 мм дијаметар месо тело вежба mandrel arbour за лесно монтирање во било која вежба.
Издржливост сечилото нуди побрзо сечење и екстра долг живот за hobbyist
Појачани челик тело обезбедува директно, точни намалувања
Материјал : ХСС
Надворешниот дијаметар : 22-44mm
Внатрешен дијаметар : 6.35 mm
Дебелина : 0.8 mm
Големина : 22mm 25мм 32-милиметри 35mm 44mm
Пол должина : 3мм
5 x ХСС Видов Ножеви
1 x 3.2 mm mandrel Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Бренд Име:
Aleekit
Број На Модел На:
N/A
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик