LONMMY 2018 Зимска јакна мажите Подебели лагер воена јакни и палта војска militar палта за мажи облека Секојдневен Комбинезони М-4XL
  • Неодамнешно

LONMMY 2018 Зимска јакна мажите Подебели лагер воена јакни и палта војска militar палта за мажи облека Секојдневен Комбинезони М-4XL

DEN 1801.00
DEN 2170.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Преференцијални политики :
1. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации, Екранот за нас,Следна цел,ние ќе ви даде 5% попуст попуст!
2. Споделување на мојата продавница линк (http : //www.aliexpress.com/store/904157) на вашиот Facebook,Twitter ,My Space,Скопје,VK,Екранот за нас,Следна цел ,ние ќе ви даде 5% попуст попуст!
Големина карактеристики :
3.Повеќето предмети се Азиските големина и тенок стил.не САД/Европски стандардна Големина,па ве молиме да се купи поголем 1-2 големини кога ќе нарачате.
4.Сите димензии се во табела големина,pls дозволете податоци грешка : +3cm -3cm.
5.Ако се сомневате за да изберете големина,pls оставите вашите податоци( висина/тежина/рамо/биста/половината) за нас,ви препорачуваме најсоодветен големина за вас, но е одлучено со себе.
7.Затоа што на снимањето, бојата ќе биде отстапување, ве молиме да се разбере! Поради компјутер на екранот, боја отстапување, ве молиме да се разбере! Производ во боја во вид на стандард!!!!!
Бизнис соработка :
8.Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви даде добра цена и Висок квалитет!
9.Ве молиме да го користите целосното име кога ќе закажете ако доаѓаат од русија.
10.ние нудиме пад на превозот, Не остави никакви информации внатре во пакетот.
11.ако имате било какви прашања откако ќе го добиете производот, ве молиме контактирајте со нас да ни навремено, Ние ќе се обидеме да се направи најдобро!ви благодариме!
Време на испорака :
Ние се сугерираше дека го изберат DHL/EMS/Федекс;
Ако вие сте многу итно!
Кина пост парцела превозот брзина не е стабилна, ве молиме да ни ги прости!!!
Ве молиме погледнете го табела големина, кога ќе нарачате!
1 инч = 2.54 см; 1 cm = 0.39 инчи
Совет : Бидејќи за грешка при мерење генерирани ,pls дозволете податоци грешка : +3cm -3cm.
Азија големина
(Се однесува височина)
(Се однесува на тежината) НИ големина
(Се однесува САД/Eur) Долга облека(CM) Биста(CM) Рамо width(CM) Должина на Ракав(CM) M (38)
(H165-170 CM)
(W47-60 KG) 65 110 46 59 L (39)
(H170-175 CM)
(W60-67 KG) XS 67 114 48 60 XL (40)
(H170-180 CM)
(W67-75kg) S 69 118 49 62 2 XL (41)
(H175-185 CM)
(W75-85 KG) M 71 122 50 63 3 XL (42)
(H175-185 CM)
(W85-90 KG) L 126 73 52 65 4 XL (43)
(H180-190 CM)
(W90-100 KG) XL 75 130 52 66
Плус сомот задебелување :

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Rib ракав
Број На Модел На:
F982031
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Бренд Име:
LONMMY
Стил:
Европски и Американски Стил
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No