1pcs Пет Јака Bling Кристал Кожа Кристал Дијамант Куче Миленичиња Куче Јака Perros Милениче Материјали Производи Led Јака Куче Поводник
  • Неодамнешно

1pcs Пет Јака Bling Кристал Кожа Кристал Дијамант Куче Миленичиња Куче Јака Perros Милениче Материјали Производи Led Јака Куче Поводник

DEN 139.00
DEN 154.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1pcs Пет Јака Bling Кристал Кожа Кристал Дијамант Куче Миленичиња Куче Јака Perros Милениче Материјали Производи Led Јака Куче Поводник
Пакетот вклучува : 1 Pcs Кристал Куче Јаки
Куче Јаки Големина На :
Големина на : (5 дупки прилагодливи)
Мала : Ширина : 2.5 см(1 инч),Должина на : 31cm(12inch),Вратот обемот : 20.5 cm(8inch)-27cm(10.6 инчи)
Медиум : Ширина : 2.5 см(1 инч),Должина на : 37cm(14.6 инчен),Вратот обемот : 26cm(10.2 инчи)-33cm(13inch)
Голем : Ширина : 2.5 см(1 инч),Должина на : 42cm(16.5 инчен),Вратот обемот : 32cm(12.5 инчи)-38cm(15inch)
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Шема:
Цврста
Бренд Име:
PUTIMI
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
Други