Трговија На Големо Кутија Опфаќа Месинг Кинески Стил Мебел Агол Загради Накит Градите Вино Дрвена Кутија Случај Кабинет Агол Заштитник
  • Неодамнешно

Трговија На Големо Кутија Опфаќа Месинг Кинески Стил Мебел Агол Загради Накит Градите Вино Дрвена Кутија Случај Кабинет Агол Заштитник

DEN 2052.00
DEN 2160.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
58*58*32-милиметри
is_customized:
Yes
Состојба:
100% нови
боја:
Дувачкиот Боја
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
Approx