19.5 V 4.62 AC адаптер за лаптоп полнач за Dell PA-1900-02D2 HX941 J62H3 K9TGR KD8HY KT190 LA90PE0-00 PA-1900-01D3
  • Неодамнешно

19.5 V 4.62 AC адаптер за лаптоп полнач за Dell PA-1900-02D2 HX941 J62H3 K9TGR KD8HY KT190 LA90PE0-00 PA-1900-01D3

DEN 671.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

19.5 V 4.62 AC адаптер за лаптоп полнач за Dell PA-1900-02 D2 HX941 J62 H3 K9 TGR KD8 HY KT190 LA90 PE0-00 PA-1900-01 D3 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Излезниот Напон:
19.5 V
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PA-1900-01D3
Излезна Струја:
4.62 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Приклучок Тип:
за сите