JSTOP висок квалитет Autolamp canbus доведе Возилото Наназад Светла 3030smd w16w t15 копија светилки 12-24V 6000K белата led Обратен светилки
  • Неодамнешно

JSTOP висок квалитет Autolamp canbus доведе Возилото Наназад Светла 3030smd w16w t15 копија светилки 12-24V 6000K белата led Обратен светилки

DEN 389.00
DEN 518.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


LED Type : 3030 SMD 1 W Високо-моќ светла
LED П'ty : 15 PCS LED
LED боја : Чиста бела
Приклучок тип : T15 w16w
Напон : 12-24 V
Температура на бојата : 6000-6500 K
Прозрачна флукс : 550-600 LM
Животниот век : 50000 часа
led Назад светилки Autolamp canbus 3030smd w16w t15 копија светилка Бела T15 Светлината led Автомобил 12 VAC 6000 K светлина Обратна Светла светилки * Ви се одговори на вашата порака или e-mail во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).
* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време). * Може да се плати со Money Bookers, Виза, Мастеркард, QIWI и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
* Вашата цел ќе биде предаден во рамките на истиот или следниот работен ден по уплатата се бришат, освен ако не се лоши временски услови или неконтролирана состојба.
* Купувачот треба да се плаќаат увозни давачки и царинската наплаќаат доколку постои каква било.
* Време на испорака зависи од дестинации и други фактори. Предмети се испраќаат од Кина користење Државата Пост Воздух Mail, која достигнува повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. Некои држави или области може да потрае и до 25 - 45 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници).
* Општо земено, ние обезбедуваме 3 месеци гаранција за сите предмети од датумот на породување, освен ако не е посебен извештај.
* Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датумот на породување.
* Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена.
* Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат.
* Купувачот треба да го плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.
* Вашето задоволство е наша цел и задоволство. Па вашите позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ако било незадоволство со нашите производи или услуги, НЕ контактирате прво. Но, ве молам не само да го оценувате ни негативни / неутрален повратни информации. Ние ќе биде многу мило да ви помогне со било каков проблем се додека не се задоволни.

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
JSTOP
Интерфејс Тип:
T15
Објектот Тежина:
0.04kg
Тип На Објект:
Обратна Светла
Напон:
12V/24V
Име На Модел:
JST15WG-15SMD-3030
Wattage:
5W
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
550-600lm
боја:
Бела
LM:
550-600lm
Тип:
Температура На Боја:
6000-6500k
Led Type:
3030SMD
Информации За Производот Код:
JST15WG-15SMD-3030
Ксенон Светлина Модел:
t15 w16w
Напон:
12-24V