2 ПАРЧИЊА Грешка За Слободни Ford Fiesta JA8 Фокус S-MAX C-MAX Mondeo Kuga Галакси 2010 18SMD Автомобил Led Табличка Светлина Светилка ОЕМ го Замени
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Грешка За Слободни Ford Fiesta JA8 Фокус S-MAX C-MAX Mondeo Kuga Галакси 2010 18SMD Автомобил Led Табличка Светлина Светилка ОЕМ го Замени

DEN 496.00
DEN 522.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2 ПАРЧИЊА Грешка За Слободни Ford Fiesta JA8 Фокус S-MAX C-MAX Mondeo Kuga Галакси 2010 18 SMD Автомобил Led Табличка Светлина Светилка ОЕМ го Замени
Answer : ___________________________ Note : 1. Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и презиме како примачот име. Инаку, вие не може да го добиете вашиот предмети затоа на регулацијата на вашиот царински. 2. Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. 100% НОВ БРЕНД Тип : табличка светилка Боја : Бела 6500 K LED Кол : 18-3528-СМД Volts : 12 V DC животниот век : Повеќе од 50,000 часот Покрие Материјал : Пластични 2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED табличка светлина светилка. Вграден-во Canbus Контролер, нема да предизвика пораки за грешка Грешка Слободни дизајн, директна замена, лесно plug and play инсталација на Апликации Fitment на овој 18 SMD LED xenon Бела Табличка светлина : За Форд Фокус DA3, 5-türig ab Facelift 2008 Година За Форд Фокус DYB ab, 2010 година За Ford Fiesta JA8 ab 2008 година За Ford C-MAX u. Grand C-MAX ab, 2010 година За Ford Mondeo BA7 ab Ende 2007 Година За Ford Kuga ab 2008 година За Форд Галакси WA6 ab 2006 година За Ford S-MAX ab 2006 година За Форд Галакси WA6 06~ ве Молиме проверете со вашиот автомобил модел и година, без разлика дали се во примена.Ви благодариме .

Емитуваат Боја:
6500K бела
Бренд Име:
hopstyling
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Табличка Светла
Објектот Тежина:
100G
Fiesta-Година:
2008,2010,2009
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
0194
Wattage:
3W
Lumens:
2400Lm
Ford Модел:
Fiesta
Точка име:
Led табличка светлина За Ford Fiesta JA8 Фокус S-MAX C-MAX Mondeo
Температура на бојата:
6500K
фабрика:
Yes
клучни зборови:
Led табличка светлина автомобил вратата светла led учтивост светлина авто делови
Ксенон Светлина Модел:
Лесно да се инсталира
Led Чип Производител:
Epistar
Извор На Светлина:
18SMD LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Ford Fiesta JA8 Фокус S-MAX C-MAX Mondeo Kuga Галакси
Сертификат:
CE&ROHS