220V опрема забавување на AC моторни 25W бавно вртежен момент може да биде позитивно и негативно да брзина на мотор мал мотор
  • Неодамнешно

220V опрема забавување на AC моторни 25W бавно вртежен момент може да биде позитивно и негативно да брзина на мотор мал мотор

DEN 3801.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

220 V опрема забавување на AC моторни 25 W бавно вртежен момент може да биде позитивно и негативно да брзина на мотор мал мотор
Карактеристики : AC напон 220 V 25 W Висок вртежен момент, може да биде позитивен и негативен, можете да ја прилагодите брзината.
Производите се применуваат за : печатење машини, фаза осветлување, автоматски машини, електрични маса, генератори, транспорт машини, прехранбената машини, текстилни машини, скара и други индустрии опрема.
Совети за некои корисници : Бразил : ве Молиме кажете ни CNPJ (компанија) или CPF (приватни) откако ќе го стави на ред. Аргентина : ве Молиме кажете ни ја вашата ZPIF откако ќе го постави цел. Тоа е подобро да имате име на фирмата, или барем ги твоето полно име.

Брзина:
10rpm, 20rpm, 30rpm, 50rpm, 60rpm, 100rpm, 200rpm, 300rpm, 500rpm
сертификација:
CCC
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Број На Модел На:
4IK25GN-В
Излезна Моќност:
25w
Фреквенција:
50Hz
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Фаза:
Еднофазен
Тип:
Опрема Мотор
AC Напон:
AC220V
тековната:
0.7 на
Постојано трчање време:
24 часа