Палење Серпентина Пакет За Мицубиши За Nissan H3T030/H3T03071A/ H3T03273/ H3T03671
  • Неодамнешно

Палење Серпентина Пакет За Мицубиши За Nissan H3T030/H3T03071A/ H3T03273/ H3T03671

DEN 842.00
DEN 990.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За Mazda 323 1.3 16v 1994 година Наваму Колата Серпентина Пакет H3 T030
OE БРОЕВИ
ЗА МИЦУБИШИ H3 T030/ H3 T03071 A/ H3 T03273/ H3 T03671
ЗА BERU 0040170689
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Hysteresis:
H3T030/ H3T03071A/ H3T03273/ H3T03671
линеарна:
H3T030/ H3T03071A/ H3T03273/ H3T03671
Повторливост:
H3T030/ H3T03071A/ H3T03273/ H3T03671
Резолуција:
LIG-16007
Бренд Име:
KENOVI
Мерен Опсег:
палење серпентина
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Применливи модели:
Mazda