Колата Серпентина За Mazda 626 V/ 323 S VI / MX-6 / MPV II FS1E-18-100/ H6T21272
  • Неодамнешно

Колата Серпентина За Mazda 626 V/ 323 S VI / MX-6 / MPV II FS1E-18-100/ H6T21272

DEN 1017.00
DEN 1196.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Колата Серпентина За Mazda 626 V/ 323 S VI / MX-6 / MPV II FS1 E-18-100/ H6 T21272
OE БРОЕВИ
FS1 E-18-100/ H6 T21272/ H006 T21272
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Повторливост:
FS1E-18-100/ H6T21272
Hysteresis:
FS1E-18-100/ H6T21272
Бренд Име:
KENOVI
Мерен Опсег:
палење серпентина
Чувствителност:
Смоли и пластика
Резолуција:
LIG-19159
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
линеарна:
FS1E-18-100/ H6T21272
Применливи модели:
Mazda