DH300-7 6CT 24v багер flameout електромагнетниот вентил 3935650 за Daewoo
  • Неодамнешно

DH300-7 6CT 24v багер flameout електромагнетниот вентил 3935650 за Daewoo

DEN 3602.00
DEN 3792.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Име на производ : багер гориво исклучување електромагнетниот, стоп електромагнетниот, flameout електромагнетниот вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 3935650 Достапни Број на Модел : DH360-5 DH420-5 DH220-5 DH258-5 DH300-5 DH225-7 DH258-7 DH300-7 DH370-7 DH420-7 DH500-7 Гаранција : 6 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порта : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Осветленост Дел Број:
SA-4764-24
Објектот Тежина:
1.5kg
Производителот Дел Број:
3935650
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
6 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
3935650
Број На Модел На:
DH300-7
Услуга:
брза испорака
Име:
Daewoo багер flameout електромагнетниот вентил