3935429 12v Багер Гориво Запре Исклучување Електромагнетниот за Cummins
  • Неодамнешно

3935429 12v Багер Гориво Запре Исклучување Електромагнетниот за Cummins

DEN 2234.00
DEN 2352.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Име на производ : гориво flameout електромагнетниот вентил, стоп електромагнетниот, исклучување електромагнетниот, го исклучи електромагнетниот вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 3935429 Conditio : Нов рок на Гаранција : 3 месеци Напон : 12 V Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Школка Тип:
Затворен Тип
Производителот Дел Број:
3935429
Бренд Име:
CMP
Објектот Тежина:
1.5KG
Напон:
12V
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок
MOQ:
1Piece
Име:
Багер Исклучување Shutoff Стоп Вентил Електромагнетниот
Дел Број:
3935429
Напон:
12v