1Pcs DIY MK8 Краток Домет Екструдер Радијатор Сите-Метал 3D Печатач Кратко Растојание мини Топлина Мијалник 1.75 mm Блиску Цевки за Хранење
  • Неодамнешно

1Pcs DIY MK8 Краток Домет Екструдер Радијатор Сите-Метал 3D Печатач Кратко Растојание мини Топлина Мијалник 1.75 mm Блиску Цевки за Хранење

DEN 132.00
DEN 160.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


3 D Додатоци фабрика директна продажба, ние ќе се фокусираме на квалитетот, а не квантитетот !
1. Добар квалитет на производите, се осигура дека вашиот печатач работат непречено, осигурајте се дека вашиот печатач за безбедност.
2. Секој додаток за во автомобил, што се користи за "Срце" за да се произведе. Секој додаток за во автомобил, ние ќе се обезбеди усогласеност со меѓународните стандарди. Секој додаток за во автомобил, ние ќе ги направиме сите клиенти ги убеди!
3. Можеби некои од нашите производи' цена повисока од други продавачи,Но ние никогаш не продаваме лошиот квалитет на производите. Во минатото, сега, иднината и засекогаш,ние сме во потрага напред за долгорочна соработка со сите вас, така што секогаш ќе ви даде најдобар квалитет и најискрено услуга!

Ние може да се испратат Преку DHL / Федекс / EMS , ако треба, ве молиме да го стави на ред, но не ја плати, Оставете порака на нас, ние ќе се разговара трошоците за превозот.
Со почит!

1 Pcs DIY MK8 Краток Домет Екструдер Радијатор Сите-Метал 3 D Печатач Кратко Растојание мини Топлина Мијалник 1.75 mm Блиску Цевки за Хранење
Спецификација На Производот :
Погоден за DIY
Модел : Краток Домет Понесе : 2mm Грлото Завртка : M6 За 1.75 mm Филамент ве Молиме Видете ја дизајн цртежи! - Имаме MK8 Краток Домет Радијатор , Еден Модели, и Три Пакет , ве Молиме Кликнете на Линкот : MK8 Краток Домет Радијатор / /

Повеќе производи, ве молиме посетете ја нашата продавница - Пакет се вклучени : 1 Buc
Погоден за

Големина:
1Pcs Price
Бренд Име:
Winsinn
Број На Модел На:
MK8 Краток Домет Радијатор
Тип На Објект:
топлина мијалник