3d печатач Нерѓосувачки Челик Титан Екструдер Hobb Возачот опрема Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

3d печатач Нерѓосувачки Челик Титан Екструдер Hobb Возачот опрема Бесплатен Превозот

DEN 426.00
DEN 472.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Ова не ' рѓосувачки челик hobb и се вози опрема е капка-во замена за постоечката нерѓосувачки челик hobb се снабдува со секој Титан екструдер.
• Нерѓосувачки челик се вози опрема за пред-опремени во delrin големи опрема.
• Капка во замена за сите Титан екструдерите.
Packge :
1sets Hobb возачот опрема за полнење
Нерѓосувачки Челик Титан Екструдер Hobb Оваа нерѓосувачки челик hobb и се вози опрема е капка-во замена за постоечката нерѓосувачки челик hobb се снабдува со секој Титан екструдер. - Види повеќе во : http : //e3d-online.com/index.php?route=product/product&product_id=842&search=Titan#sthash.K0ql02 SV.dpuf

Тип На Објект:
Истиснување Тркала
Број На Модел На:
за Титан екструдер
Бренд Име:
REPRAP
is_customized:
Yes